Yüksek Hizmet Kalitesi

Dentavrasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2014 yılında İstanbul Anadolu yakası Kadıköy/ Suadiye semtinde dünyanın bir çok ülkesinden gelen hastalara uluslararası standartlarda en doğru teşhis ve tedavi imkanlarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Dentavrasya Diş Hastanesi, diş hekimliğinin tüm  klinik ve  radyolojik tetkik imkanlarını  hastalarına sunmaktadır. Alanında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hastaların tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Alanında Uzman ve Dinamik Hekim Kadrosu

Diş hekimliğinin tüm branşlarında alanında uzman doktor kadrosuyla, tam kapsamlı 5 diş ünitesi ile 5 katlı modern binasıyla hizmet vermektedir.

Bizim hedefimiz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve en iyi şekilde tedavi etmektir. Bu hedefimizi hayata geçirirken alanında uzman diş hekimleriyle birlikte çalışır,en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarında hizmet veririz.

Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır. Sağlık hizmetinde kaliteyi ve memnuniyeti yakalayabilmek için uzman hekimlerle sürekli eğitim felsefesine inanmaktayız.

Hasta Memnuniyeti

Hedefimizi gerçekleştirirken,alanında uzman doktor kadromuzla etik kurallara bağlı kalarak uygulayanan tedavileri en üst düzey teknolojik imkanlarla hastalarımıza sunarız.

Hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, bize güvenen, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olması, hasta memnuniyeti önceliğimizdir.

Tedavilerimizi gerçekleştirirken hastalarımıza şeffaf ve dürüst davranırız.

Güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, hasta memnuniyetini en ön planda tutarız.

Hijyen Kurallarımız

Sağlık hizmetinin en önemli kuralı hem hastaların hem çalışanların sağlığını korumaktır. Kliniğimizde dezenfeksiyon ve sterilizasyon, hastalarımızın güvenliği açısından birinci sırada önem taşımaktadır.

Diş hekimliğinde kullanılacak malzemelerin,uygun tekniklerle steril edilmesi ve standartlarına uygun malzemelerle dezenfeksiyonun yapılması, enfeksiyonların kontrol altına alınmasında çok önemli bir rol oynar.

Bu konuda son teknoloji olan otoklav cihazımızda sterilizasyon işlemi tamamlanır ve uygun saklama koşullarında saklarız.

Modern ve Teknolojik Merkez

Dentavrasya Diş Hastanesi en ileri teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, radyolojik tetkik imkanları, modern yapısıyla hastaların tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. İleri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarında hizmet veririz.

Tüm Branşlarda Tedavi İmkanı

Kliniğimizde diş hekimliğinin tüm alanlarında İmplant Tedavisi,Ortodonti,Çene Cerrahisi, Dijital ve Estetik Diş Hekimliği,Gülüş Tasarımı, Kanal Tedavisi (endodonti), Diş Eti Hastalıkları (periodontoloji),Çocuk Diş Hekimliği (pedodonti),Çene Eklem Hastalıkları,

Diş Beyazlatma,Sedasyon ile diş tedavisi branşlarında alanında uzman hekimlerle hizmet vermekteyiz.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz diş sağlığı alanındaki her konuda sizi bilgilendirecektir.